niedziela, 28 czerwca 2026 09:17
Reklama
Reklama

Wołali o pomoc z pontonu [aktualizacja]

Liczne zastępy strażackie, w tym łodzie, zostały skierowane do działań na Wiśle na terenie gminy Wilga.

Przed godz. 21 do służb dotarła informacja od osoby, która usłyszała wołanie o pomoc od osób płynącym pontonem po Wiśle w rejonie miejscowości Skurcza (gm. Wilga).

Na miejsce skierowano liczne jednostki, w tym te wyposażone w łodzie. Według naszych nieoficjalnych ustaleń, aktualnie w akcję zaangażowane są trzy strażackie jednostki pływające. Póki co nie natrafiono na ponton. 

Aktualizacja, o godz. 22.30 zakończono działania. Nie znaleziono pontonu. 

Aktualizacja, 28 czerwca, godz. 8.45. Zgłoszenie nie zostało potwierdzono w terenie. Był to fałszywy alarm.

łk

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
KOMENTUJECIE
Autor komentarza: Pytam Treść komentarza: Nie ważne co mówił, ale próbował i cos mówił. A ten drugi , radny Krzysztof nie przemówił w obronie swojej gminy. Kto go wybrał do tej rady, jak on taki niemowa? Data dodania komentarza: 28.06.2026, 09:04 Źródło komentarza: Zarząd powiatu bez wotum zaufania i bez absolutorium Autor komentarza: adin Treść komentarza: ...do żadnej roboty się nie nadawałem to zostałem politykiem, żona mi kazała...😂 Data dodania komentarza: 28.06.2026, 08:15 Źródło komentarza: Zarząd powiatu bez wotum zaufania i bez absolutorium Autor komentarza: Zapatrzony Treść komentarza: Co to ten gruby gość co nagłe otworzył usta. Radny Ochnio nagłe przemówił tylko nie wie o co. Z jednej strony mówi o drogach na Żelechowie, z drugiej strony zapomniał że sam zdjął inwestycje na nich dając kasę dla Zozu. Tylko radny Szymczak uzyskał obietnice powrotu do drogi gdy tylko pojawiają się środki. Radny Ochnio toczył jakieś wywody o efektywności działania ale zapomnial że siedząc tyle już w powiecie ,to w Żelechowie drogi powinny lśnic o nie straszyć nawet gruntowy poszycie. Ale jak już się obudził to może w końcu zacznie zabiegać naprawdę o te drogi. Tylko trzeba atakować Kurowską I wspólnie z Radnym Szymczakiem. Inaczej znowu prześpi kadencję Data dodania komentarza: 28.06.2026, 08:03 Źródło komentarza: Zarząd powiatu bez wotum zaufania i bez absolutorium Autor komentarza: Mieszkaniec Treść komentarza: To przypomina ostatni taniec na Titanicu. Trzeba zawsze podkreślać, ze od początku tylko dwie siły w powiecie tworzyly realną podstawę do rządów, a tylko sprzedanie się za funkcję jednego mało idealnego gościa dało władzę tej najgorszej od lat kobiece Kurczowe trzymanie się stołka i arogancja połączona z niebywałym tupetem niosą ją od porażek do upadku szczytem jej egoizmu było uwiklanie się w spór z własnym starostwem i Radą. Nieważne jak długo będzie trzymała się stołka. Jej nazwisko już dziś zapisało się negatywnie w historii powiatu I tego tworzona narracja nie zmieni. A stojący przy niej poplecznicy wpisują się niepochlebnie w tą haniebną wizję Data dodania komentarza: 28.06.2026, 07:49 Źródło komentarza: Zarząd powiatu bez wotum zaufania i bez absolutorium
Reklama
Reklama